Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olmazsa Olmazlarımız..!!
#1
1.Forum ortamında veya özel mesajlarınızda genel ahlak kurallarına aykırı, kişileri/kurumları küçük düşürücü, hakaret niteliğinde sözler kullanamazsınız.

2.Başlıklarınızda açıklayıcı olmalısınız. Hiçbir açıklayıcılığı olmayan "yardım edin", "lütfen dikkat", "acil" ve benzeri başlıklar kullanmamalısınız.
3.Mesajınızın tamamını kapsayacak şekilde gereksiz yere renk, boyut, kalınlık, ifade gibi efektler kullanamazsınız. Mesajın veya başlığın tamamını büyük harflerle yazamazsınız.
4.Aynı konuyu, aynı veya farklı başlıklar altında birden fazla kez açamazsınız.
5.Hacking, cracking, warez gibi yasa dışı konularla ilgili başlık açamazsınız, mesaj yazamazsınız. Oyunlar da dahil olmak üzere herhangi bir yazılım için seri numarası, CD key, crack, keygen gibi bir uygulama isteğinde bulunamazsınız. Bu tür bilgileri/uygulamaları paylaşamazsınız.
6.Telif haklarıyla korunan müzik ve filmlerin yasa dışı kopyalarını (MP3, DivX vs.) paylaşamazsınız. Bu tür isteklerle ilgili başlıklar silinecektir.
7.Forumlarımıza içeriksiz, gereksiz veya açılan başlıkla ilgisiz mesajlar gönderemezsiniz.
8.Forum mesajlarınızda ve imzanızda ortaklık bağlantısı yayımlayamazsınız.
9.İmzanızda Web Sitesi Adresinizi yayınlamaniz yasaktır!
10.Forum sitemizde hacking, cracking, warez, siyaset, ideolojik görüş, pornografik içerikli ve/veya ticari amaçlı siteler tanıtamazsınız.Tanıtanlar hakkında bilişim suçlarına kadar gidilip gerekli idari işlemler yapılır.
11.Forumlarda belirlenmiş kategorilere uygun olmayan bir konu açamazsınız. Forumlarımız tartışma/sohbet ortamı olarak faaliyete geçmiştir.Buyüzden Lütfen gerektiği gibi forumu kullanınız.
12.Özel mesaj yoluyla hiçbir üyemizi rahatsız edecek mesajlar gönderemezsiniz. Gerek görüldüğünde özel mesajlarınız incelenebilir ve özel mesaj göndermeniz yasaklanabilir.
13.İmzanızda kaba sözler, hakaret, ayrımcılık, cinsellik, ticaret, politika ve din içerikli mesajlar bulunamaz. Uygunsuz imzalar silinecek ve sahibinin imza kullanımı engellenecektir.
14.Türkçeyi mümkün olduğunca doğru kullanmaya ve IRC lisanı ile mesaj yazmamaya gayret ediniz.
15.Herhangi bir konuda cevab alamadığınız takdirde veya sorunu çözemediğinizde Adminlerimiz/Moderatörlerimize Özel PM gönderebilirsiniz.En yakın zamanda yardımcı olacaklardır.
16.Yukarıdaki kurallara uymamanız halinde, o kuralın ihlali için belirlenmiş ceza puanını alırsınız. Bir ay içinde toplam ceza puanınız 5'e ulaştığında 5 gün, 10'a ulaştığında sınırsız olarak forumlarımızdan uzaklaştırılırsınız.
17.Forum yöneticilerinin gerekli görmesi halinde, forumun huzurunu bozan veya forumda bulunması istenmeyen kişiler, uyarı verilmeksizin ve kurallara bağlı kalınmaksızın forumdan uzaklaştırılabilirler.

Forumlara mesaj gönderdiğinizde yukarıdaki kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Seslerveizler Yönetimi


Bu Konudaki Mesajlar
Olmazsa Olmazlarımız..!! - SuSKuN - 06-15-2017, 10:10 PM

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Sitemiz Türkiye'nin En İyi Hostingi Hosted By Hostmavi tarafından Hosting Edilmektedir!